BRIT- Newsy

Redakcja

Newsy na temat działań marki BRIT

1. Brit Premium By Nature dla kotów prezentuje nowe receptury

 Ciesząca się dużą popularnością linia karm Brit Premium By Nature dla kotów wraz z wejściem w nowy rok ulepszyła swoje receptury. Nowe formuły powstały na bazie składników naturalnych, pośród których występują różne źródła lubianych przez zwierzęta, wysokiej jakości białek: z kurczaka, indyka, jagnięciny i łososia. Karma nie zawiera w swoim składzie pszenicy, kukurydzy i soi. W końcowej fazie produkcji każdej z receptur dodano nie tylko smakowity sos z wątróbek drobiowych, ale także niezbędne dla utrzymania zwierzęcia w doskonałej kondycji minerały, prebiotyki i dobroczynne zioła. Udoskonalone formuły dbają również o konkretne aspekty związane ze zdrowiem zwierzęcia. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają budowanie silnej odporności organizmu od pierwszych chwil życia, wsparcie pracy układu moczowego, a także utrzymanie skóry i sierści w doskonałym stanie. Oczywiście każdy wariant smakowy jest bogaty w taurynę, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania wielu narządów. Kolorystyka opakowań w dalszym ciągu pozostała granatowa, podobnie jak gramatury poszczególnych opakowań: 300g, 800g, 1,5kg i 8kg.

www.karmybrit.pl

2. Brit Mono Protein Christmas Dinner - limitowana, świąteczna edycja mokrych karm 

 Okres przedświąteczny obfituje w nowości w marce Brit. Stale powiększający grono odbiorców kanał Brit Polska prowadzony za pośrednictwem platformy YouTube zadbał o ciekawe filmy związane z zimową tematyką. W grudniu pojawiły się produkcje dotyczące propozycji prezentów dla kociarzy i psiarzy, gdzie przedstawiono mnogość rozmaitych pomysłów. Wśród nich znalazły się akcesoria kuchenne, idealne do wystroju wnętrz oraz spacerowe. Wszystkie oczywiście z motywem zwierzęcym lub chętnie wybierane ze względu na swoją funkcjonalność. Obydwa odcinki miały również dodatkową niespodziankę – konkurs, w którym można było wygrać specjalnie przygotowane zestawy świąteczne. W psiej paczce dostępne były wyjątkowe puszki mokrej karmy z limitowanej edycji Brit Mono Protein Christmas. W tej specjalnej odsłonie wnętrze kryje w sobie potrawę na bazie karpia z dodatkiem ziemniaków, marchewki i groszku, odpowiednią dla psów o delikatnym układzie pokarmowym. W dalszym ciągu warto obserwować kolejne produkcje pojawiające się na kanale Brit Polska, ponieważ na odbiorców czekają różne porady związane z dbałością o pupili podczas najzimniejszej pory roku. Ponadto, marka Brit przewiduje kolejne edycje świąteczne swoich produktów, więc warto wypatrywać informacji na ich temat.

www.youtube.com/britpolska

3. Popularny influencer Karol Paciorek został ambasadorem marki Brit

Koniec ubiegłego roku zaowocował w marce Brit nie tylko produktowymi nowościami, ale także pojawieniem się nowego ambasadora marki, Karola Paciorka. Znany influencer od ponad 10 lat zajmuje się aktywnym udostępnianiem treści w mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem platformy YouTube. Jego interesujące i szczere wywiady przeprowadzane z dużą liczbą gości można oglądać na kanale Imponderabilia. Wśród publikowanych informacji o zróżnicowanej problematyce bardzo często występuje jego pies rasy Welsh Corgi Pembroke o imieniu Ramen. O tym charakternym pupilu Karol Paciorek opowiedział nieco więcej na łapach PROPSa, czyli Poradnika Rewelacyjnego Opiekuna Psa wydanego w grudniu przez markę Brit. Jego anegdoty dotyczące wspólnego życia z Ramenem pod jednym dachem wzbogaciły zawartość merytoryczną PROPSa. W styczniu youtuber był również gościem prowadzonego przez markę Brit live’a, podczas którego zgodził się jeszcze bardziej przybliżyć sylwetkę swojego ukochanego czworonoga. To jednak dopiero początek całej współpracy, której efekty można obserwować na kanałach marki Brit.

www.facebook.com/BritPolska

Podobne materiały