Ogólne

Animal Expert Plus to pierwsza profesjonalna platforma w całości poświęcona behawioryzmowi zwierzęcemu oraz opiece nad zwierzętami domowymi skierowana do behawiorystów, zoopsychologów i świadomych opiekunów zwierząt, z bogatą zawartością materiałów video, która z miesiąca na miesiąc oraz z tygodnia na tydzień powiększa swoje zasoby o nowe nagrania i materiały.

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów praktyków – zoopsychologów, zoodietetyków, behawiorystów, lekarzy oraz techników weterynaryjnych, m.in.: Dr n. wet. Anetę Bocheńską, Tech. wet. Małgorzatę Biegańską-Hendryk, Tech wet. Agnieszkę Cholewiak-Góralczyk, czy Dr Agatę Kokocińską.

Animal Expert Plus to holistyczne narzędzie na miarę XXI wieku, dające szereg rozwiązań w postaci metod i technik terapii behawioralnej, wskazówek i zaleceń praktycznych oraz ćwiczeń pomocnych w codziennej praktyce pracy ze zwierzętami towarzyszącymi zarówno dla specjalistów, jak i wszystkich świadomych opiekunów. Wszystkie treści znajdujące się na platformie są zweryfikowane przez ekspertów, a materiały rozróżniono na bardziej i mniej zaawansowane.

Przyjemna forma zapoznawania się z treściami  – z każdego miejsca, o każdej porze. Dajemy Ci zestaw merytorycznych materiałów w zróżnicowanej formie, z wielu obszarów zoopsychologii, zoodietetyki oraz medycyny weterynaryjnej.

Otrzymasz specjalistyczną wiedzę, przekazaną w praktyczny i przystępny sposób, na przykładzie konkretnych opisów przypadków, ćwiczeń, wskazówek, technik pomocnych w terapii behawioralnej, które będziesz mógł zastosować we własnej praktyce lub przekazać swoim pacjentom, czy wykorzystać jako materiał rozwijający Twoją wiedzę i umiejętności.

OGLĄDASZ - materiały kiedy chcesz i selekcjonujesz treści, dodając je do swojej biblioteki. Zyskujesz całodobowy dostęp do materiałów zawierających cenną wiedzę i opis doświadczeń ich autorów.

INSPIRUJESZ SIĘ – treściami, które znajdziesz na platformie. Otrzymasz dawkę solidnej wiedzy od ekspertów i szansę na nowe spojrzenie na znane Ci problemy, z którymi zwracają się do Ciebie pacjenci.

PRAKTYKUJESZ – przekładając to wszystko na swoją praktykę, korzystając ze wskazówek i zaleceń dotyczących terapii.

Platforma oferuje dostęp do różnego rodzaju materiałów audio-video, wśród których znajdziesz:

 • Hity wideo
 • Porady specjalistów
 • Metody terapii
 • Artykuły
 • Case study
 • E-booki
 • Plany treningowe
 • Gotowe pakiety ćwiczeń
 • Nagrania MP3
 • Prezentacje
 • Tipy
 • Badania naukowe
 • Ciekawostki
 • Recenzje książek

Platforma działa na zasadzie abonamentu, czyli w zamian za stałą miesięczną opłatę dostajesz na czas trwania wykupionej usługi pełen, nielimitowany dostęp do wszystkich oferowanych produkcji. Jeżeli preferujesz niskie kwoty płatne w cyklicznych odstępach, wybierz abonament miesięczny. Jeżeli wolisz zapłacić raz, skorzystaj z abonamentu rocznego w atrakcyjnej cenie. 

Z pomocy dydaktycznych możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Aby oglądać filmy i korzystać z materiałów wystarczy, że założysz konto i wykupisz jeden z dwóch planów abonamentowych.

Jeżeli jakaś produkcja szczególnie przypadnie Ci do gustu, wystarczy polubić ją klikając łapkę w górę lub dodać ją do zakładki do obejrzenia. Dzięki temu stworzysz własną indywidualną bibliotekę z ulubionymi produkcjami.

Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą roczną możesz skorzystać z płatności on-line (eTransfery, przelewy elektroniczne, karty kredytowe i debetowe) lub płatności przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia na subskrypcję z opłatą miesięczną możesz skorzystać z płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Możesz anulować swoją subskrypcję w serwisie w dowolnym momencie. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę swojego konta i w zakładce "Abonament" kliknąć przycisk „Anuluj subskrypcję”. Dzięki temu opłaty za użytkowanie serwisu w kolejnym cyklu rozliczeniowym nie będą już od Ciebie pobierane. Z materiałów w serwisie możesz korzystać do momentu, aż wygaśnie dany cykl rozliczeniowy. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że decyzja o rezygnacji była przedwczesna, zawsze możesz odnowić subskrypcję.