Ten materiał dostępny jest wyłącznie dla subskrybentów

Masz już subskrypcję? Zaloguj się!

Nuka. Owczarek węgierski na polskich nizinach

Książka dla dzieci napisana z perspektywy szczeniaka. Ciepła, mądra i w humorystyczny sposób przedstawiające psie przygody.

O czym myśli pies gdy ziewa?  Dlaczego lubi gryźć buty? I co rozumie ze świata ludzi?

Nuka jest szczeniakiem, mieszka w górach razem z mamą, panem i stadem owiec, a jej ulubionym zajęciem jest ich pilnowanie. Nie ma lepszej zabawy! Ale pewnego dnia życie pieska się zmienia. Jej nowy dom jest w mieście, a tam wszystko wygląda inaczej i panują inne zwyczaje. Nuka będzie musiała się wiele nauczyć – świat widziany jej oczami wygląda nieco inaczej, niż widzimy go my, ludzie. Narratorem opowieści jest ona sama, a spotkanie z nią będzie wspaniałą przygodą dla wszystkich miłośników psów – tych małych i tych większych.

Kim jest Nuka?

Nazywam się Nuka, to znaczy tak na mnie wołają. Jestem owczarkiem węgierskim. Niektórzy śmieją się, że wyglądam jak mop albo pytają, kto ma czas, żeby zaplatać te wszystkie dredy. Nikt mi ich nie zaplata. Po prostu, owczarki węgierskie tak wyglądają. Jeśli nadal nie wiecie jak, to wyobraźcie sobie psa, który ma na sobie wełnę, taką samą jak owca…

Pewnego dnia mała Nuka, j...

Pozostałe 80% treści dostępne jest tylko dla subskrybentów.

Subskrybuj

Podobne materiały